Kontakt
bicombrno

Proč biorezonance Bicom?

Biorezonanční metoda BICOM je moderní diagnostický a terapeutický postup, kterým mohou být u mnohých pacientů zjištěny a odstraněny skutečné, často skryté nebo subklinické, příčiny onemocnění. Tato metoda využívá terapeutické frekvence, které jsou schopné harmonizovat Vaše tělo a pomoci vám zbavit se různých zdravotních problémů nebo i závislostí, např. na tabáku. Pokud trpíte zdravotními problémy, jako jsou například alergie, různé intolerance, ekzémy, chronická únava, migrény, stres nebo dlouhodobé bolesti, může pro Vás být bio rezonance účinnou volbou.

Četné technické přístroje, chemické látky a hotové (průmyslově zpracované) potraviny usnadňují náš život, ale mají svoji cenu. Způsobují zatížení pro naše těla, např.: chemické přísady v potravinách a vodě, jedy v prostředí, různé typy záření a mnoho dalších nežádoucích vlivů. Současně většině populace chybí  mimo jiné některé základní (esenciální) mastné kyseliny, vitamíny, minerály, fytonutrienty a trpí tak podvýživou typu B. Chronická onemocnění obvykle vycházejí z více zátěží, ale na jejich počátku je typicky nedostatek Omega 3 mastných kyselin (především DHA a EPA), polyfenolů, vitamínů skupin D, B a C, a 1-3, 1-6 Beta glukanů. K tomu přičtěte chronický nedostatek vlákniny v moderní stravě, především té, kterou označujeme jako prebiotickou. A na druhou stranu většina populace trpí přemírou stresu či psychickou nepohodou, nadbytkem omega 6 mastných kyselin ve stravě a fatálním nedostatkem aktivního pohybu. Častá je také dysbióza mikrobiomu nebo překyselení. Toto je koktejl, který stojí na počátku subklinických chronických zánětů, které jsou počátkem většiny tzv. civilizačních onemocnění, tedy těch které současnou populaci trápí nejvíce. Zdraví začíná prevencí a výživou, rádi Vám v této oblasti poradíme.

Biorezonanční metoda BICOM je neinvazivní a bezbolestná metoda bez nežádoucích  vedlejších účinků, což ji činí vhodnou pro všechny věkové kategorie. Při léčení akutních či infekčních onemocnění a v chirurgii dokáže běžná medicína velkolepé věci. Léčba chronických onemocnění se však vyvíjí většinou složitěji a mnozí pacienti nejsou spokojeni s řešením, které nabízí klasická medicína, která se ve většině případů zaměřuje na potlačení symptomů na místo řešení příčiny potíží. Toto je tedy oblast, ve které je potřeba efektivního řešení zdravotních problémů více než naléhavá.

Bio rezonance může také pomoci s řadou dalších zdravotních problémů, jako jsou například hormonální nerovnováhy, trávicí potíže, nespavost, revma a mnoho dalšího. Pomocí bio rezonanční terapie, ale především také účinnou prevencí, se můžete zbavit různých obtíží a zlepšit své celkové zdraví. Pomáháme našim klientům najít řešení pro jejich zdravotní problémy a poskytujeme jim služby v oblastech prevence, diagnostiky, terapie a regenerace. Biorezonace je také účinná při eliminaci závislostí. Pokud hledáte účinnou, neinvazivní a zároveň bezbolestnou metodu pro zlepšení svého zdraví, kontaktujte nás a rádi Vám pomůžeme.

Bicombrno

Jak probíhá biorezonance Bicom

Bio rezonance je moderní diagnostická a terapeutická metoda, která se zaměřuje na zjištění skutečných a často skrytých příčin potíží v těle. Metoda je neinvazivní a bezbolestná a využívá různých energetických frekvencí a frekvenčních vzorků, aby pomohla harmonizovat tělo, odstranit blokády a obnovit přirozenou látkovou výměnu. Pokud se chystáte na první sezení s BICOMem , možná se zajímáte o to, jak celý proces probíhá. V následujícím textu vám poskytneme informace o tom, co můžete očekávat.

V den terapie a večer před ní nepijte alkohol, nekuřte, nepijte kávu  a jiné kofeinové nápoje a nepožívejte drogy.  Proces terapie bio rezonancí s přístroji BICOM začíná konzultací s terapeutem. V této fázi s vámi bude terapeut diskutovat o vašich současných i minulých zdravotních problémech. Vaší výživě, psychické pohodě či nepohodě a zaměří terapii na potřebnou oblast Vašeho těla. Terapeut vám také vysvětlí, jak terapie funguje, co od ní můžete očekávat a poradí Vám s prevencí, abyste se potíží zbavili, pokud možno, natrvalo.

Během terapie budete vystaveni různým terapeutickým frekvenčním vzorkům a programům, které jsou speciálně navrženy pro harmonizaci orgánů a orgánovývh skupin, podporu procesu hojení a eliminaci patogenů. Během terapie budete v klidové pozici v pohodlném křesle. Terapeut vám může dávat pokyny, jak se uvolnit a soustředit se na celý proces. Celé terapeutické sezení trvá obvykle 60-90 minut.

Po BICOM rezonanční terapii můžete pocítit uvolnění a klid. Po terapii alespoň 48 hodin nepijte alkohol, nekuřte, nepijte kávu a jiné kofeinové nápoje, nepožívejte drogy. Vyhněte se velké fyzické zátěži. Zároveň zvyšte příjem tekutin nejméně po dobu 48 hodin, ideálně čisté neperlivé vody, na alespoň 2l denně. V závislosti na vašem zdravotním stavu a počtu terapií může být potřeba absolvovat několik terapií bio rezonancí, aby se dosáhlo požadovaných výsledků. Pokud se zajímáte o diagnostiku a terapii bio rezonancí, neváhejte nás kontaktovat a získat tak více informací o této moderní a efektivní metodě.

bicombrno

ŠIROKÁ ŠKÁLA DIAGNÓZ

 Biorezonanční terapie pomocí přístrojů BICOM OPTIMA se používá k léčbě a podpoře různých zdravotních stavů a obtíží.  Je důležité si uvědomit, že biorezonanční terapie není náhradou za standardní léčbu a lékařské ošetření. Může však sloužit jako podpůrná a doplňková terapie, která pomáhá tělu najít rovnováhu a podpořit procesy hojení a obnovy. Před zahájením biorezonanční terapie je vždy vhodné konzultovat svůj zdravotní stav s odborníkem a lékařem. Zde je  několik typických diagnóz, kde je tato metoda účinná

Diagnózy

Alergie a citlivosti na potraviny

Biorezonance může pomoci identifikovat alergeny a zlepšit toleranci těla k nim. Může i zcela eliminovat alergickou reakci.

Diagnózy

Různé druhy bolesti (např. migrény, bolesti zad, kloubů)

Biorezonance může pomoci snížit záněty a napětí, což může vést ke snížení bolesti či úplnému odstranění.

Diagnózy

Různé druhy kožních problémů (ekzémy, akné)

Terapie může působit protizánětlivě a pomáhat při hojení kůže.

Diagnózy

Poruchy trávení a střevní problémy

Biorezonance může pomoci harmonizovat trávení a podpořit zdravou střevní mikroflóru - Mikrobiom.

Diagnózy

Poruchy spánku a stresu

Biorezonance může pomoci uvolnit napětí a podpořit relaxaci, což může vést k lepšímu spánku.

Diagnózy

Hormonální nerovnováhy

Biorezonance může pomoci harmonizovat hormonální systém a vyrovnat hormonální hladiny.

Diagnózy

Poruchy dýchacího systému (astma, alergická rýma)

Biorezonanční terapie může snížit alergické reakce a zlepšit průchodnost dýchacích cest.

Diagnózy

Poruchy metabolismu a energetické disbalance

Biorezonance může podpořit energetickou rovnováhu a metabolismus v těle.

Diagnózy

Problémy s detoxikací a vylučováním toxinů

Biorezonanční terapie může podpořit detoxikaci a odstraňování toxinů z těla.

Diagnózy

Imunitní poruchy

Biorezonance může posilovat imunitní systém a zlepšit odolnost organismu vůči infekcím.

Diagnózy

Patogeny

Biorezonance BICOM vyvádí patogeny a parazity z těla. Používá elektromagnetické vlny pro identifikaci a neutralizaci mikroorganismů. Podporuje imunitu, šetrnou a neinvazivní terapií.

Diagnózy

Závislosti (sladké, kouření, alkohol atd.)

Účinná léčba závislostí na sladkém, kouření a dalších. Pomocí elektromagnetických frekvencí se oslabují závislosti a podporuje se odvykání. Více info zde. 

Zkuste Biorezonanci na vlastní kůži

Pokud chcete pomoci řešit Váš zdravotní stav a rádi byste si sjednali schůzku nebo máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás a rádi Vám pomůžeme.
Bicombrno - centrum prevence, diagnostiky a terapie  u lužánek

Kde nás v Brně najdete

Rádi byste si domluvili termín návštěvy nebo raději vše předem zkonzultovali?

BicomBrno - ANAHATA STUDIO s.r.o., Drobného 48 (budova Belveder, vchod z proskleného přízemí), Brno-Černá Pole, 602 00, IČ 17328144.

+420774147493

info@bicombrno.cz

Po–Pá: 9:00–16:00, na základě objednání 
 
Zajímají Vás google recenze a zkušenosti našich zákazníků?      Pak klikněte na ikonu níže.